Mé malé já

13. srpna 2008 v 12:58 | Dee17 |  Mé malé já
Ahoy tak tohle jsem já.Dee17 neboli Zuzka...jsem obyčejná tuctová holka,kterou momentálně zajímá modeling.Jinak taky ráda sportuju(běh,kolo,plavání,skákání přes tyč,jízda na koni atd.),ale taky ráda čtu a píšu.Je mi skoro 14 let a bydlím na Vysočině poblíž Humpolce.
Jinak barva vlasů(přírodní) je tmavě blond.Teď mám upo světlou blond a podbatvený černou.Oči mám podle nálady...Někdy spíš zelené,jako kočka,a to když je mi dobře,ale když jse ve stresu nebo v nevíhodě a ve strachu mám spíše modré oči...jako hluboká studánka,ve která se utopí všechny deprese a hnus světa...
Jinak měla jsem králíčka Jůlinku a teď mám pejska Lucinku.Je to toy pudl bílí,ale vůbec nevipadá jako pudlík.Ale chtěla bych zase moc králíčka.Moc a Moc,ale newim jestli se mi to vyplní.
Jinak teď pujdu do 8.třídy a vůbec se tam netěším,ale zase se těšim na tu naš bláznivou partu ve třídě.Myslim si,že my jsme takovej celek a zastaneme se jeden druhého.I když maji kantoři výhodu...my prostě držíme pohromadě a tak to zůstane...jsme prostě svoji!
Jinak už newim co bych o sobě napsala...asi jenom to,ať máte schovívavost,ptž tento blog mám přeci jen jeden den.Ale kdyby jste něco potřebovali nebo chtěli pomoct klidně napuište do komentářů.
Stejnak Vás mám všechny ráda :-* ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama