přátelství

13. srpna 2008 v 18:43 | Dee17 |  Slohovky,básničky,úvahy
Tak jsem se rozhodla napsalt slohovku na téma přátelství.
Co je to vlastně přátelství??jedná se o vzsah,ale poněkud jiný a přeci stejný jak je láska.Přátelství je mnohem pevnější,ale nedá se říct,že by bylo důležitější.Totéž se nedá říct ani o lásce.bez pravého přátelství by člověk vypadal úplně jinak.Kdyby nebylo pravé přátelství tak komu by se směl člověk opravdu svěřit??
Bez přátelství by to prostě nebylo ono.Přátelství si člověk musí vážit a pečovat o něj jako o nejjemnější a nejkřechčí poklad světa.Bez tohoto opatrování se může stát,že se přátelství rozpadne...rozmlyne se v malé střípky vzpomínek a nikdo neví,jestli se ty střípky dají ještě slepit.Každopádně vzpomínky by tu zůstaly na vždy.
Ale taky je pravda,že nevíme co máme,dokud o to nepřijdeme...A to bych opravdu v přátelství nechtěla.Přátelství je o vzájemné důvěře a porozumění.Je to ten nejkomplikovanější vztah,jaký vůbec je.
Přátelství je nenahraditelný stav mezi láskou a kamarádstvím.ano i přátelství se rozděluje i když o tom možná newíme.Je malé kamarádství,kamarádství,pak jsou nej kamarádi a pak jsou přátelé.A přátelé jsou stejně jenom jediní lidé,kteří o nás vědí úplně všechno.
jenom opravdovým přátelům se svěříme aniž by jsme jim něco zatajili a vynechali nějaké maličkosti.K přátelům má člověk opravdovou důvěru,kterou nechce nikdy zhasit.
A při troše dobré vůle,se tak nestane...jenom když se přátelství bude hýčkat tak opravdu vydrří po desítky let....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PucinQa PucinQa | Web | 13. srpna 2008 v 19:25 | Reagovat

Promiň ale přátelým pouze s blogísky se super desingem. Nechci tě urazit. Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň  Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň Promiň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama